Nowe Grupy dla początkujących i młodszych^.^

Nowe Grupy dla początkujących i młodszych^.^

Lato, chwilami przepiękne, dobiega powoli końca ale w Aero Port Studio zachowujemy lato i radość na każdych zajęciach! ^.^

Zaczynamy powoli otwierać kolejne godziny praktyk i treningów, w pierwszej kolejności grupy dla dzieci oraz zaawansowane, a także nowe godziny dla grup początkujących.💗

Trwa NABÓR do grup dla młodszych! Potrwa do końca września.

Poniedziałki / 16.00SZARFY / AERIAL SILKS od 5 roku życia.

Wtorki / 16.00SZARFY / AERIAL SILKS dla dzieci od II klasy szkoły pdst wzwyż.

Czwartki / 16.15SZARFY / AERIAL SILKS dla dzieci w wieku 4 – 7 lat.

Także w czwartkiAero Hamak, o 17.30 dla dzieci od III klasy szkoły pdst wzwyż.

Każda grupa ma 4 lekcje* w miesiącu w cenie 200zł płatne z góry na początku każdego miesiąca 👈👈. Jeżeli z jakiegoś powodu nie ma możliwości wykupienia tego karnetu, wówczas należy kupić jednorazowy karnet w cenie 60zł i przyjść na trening wedle możliwości czasowych. Jeżeli wpisane do grupy dziecko nie pojawi się na 2 treningu z rzędu zostanie z niego wypisane.

Jeżeli w miesiącu jest więcej niż 4 wtorki/czwartki wówczas 5-y trening może odbyć się na życzenie rodziców przy uczestnictwie minimum 2 dzieci. Wówczas również należy wykupić jednorazowe wejście. Jeżeli natomiast w miesiącu wychodzi mniej niż 4 treningi wówczas karnet jest skracany do 3 wejść za 150zł.

💗💗💗Każdy trening trwa około 50-55 minut.💗💗💗

Daty treningów jesień – zima 2023/24:

WTORKI – 5,12,19,26 września / 3,10,17,24 października / 7,14,21,28 listopada / 5,12,19 grudnia / 2,9,16,23 stycznia.

CZWARTKI – 7,14,21,28 września / 5,12,19,26 października / 9,16,23,30 listopada / 7,14,21 grudnia / 4,11,18,25 stycznia

W Ferie zimowe planowane są warsztaty/dłuższe treningi przed południem. Informacje wyjdą pod koniec roku.✌

Dla dorosłych od 6 września ruszają pierwsze grupy dla początkujących:

AERO JOGA oraz AERO HAMAK dla dorosłych.

Wracamy z grupami dedykowanymi początkującym💗
We wrześniu otwieramy 2 grupy:

Aero Joga – środy 20.10. Do tej grupy możesz zapisać się w każdej chwili, przez cały miesiąc*. Z każdym wykupionym karnetem możesz na nie zapisać się. Grupa jest OTWARTA. Ruszamy 6 września^.^

Aero Hamak – środy 17.50. Startujemy 6 września. We wrześniu grupa jest jako OTWARTY NABÓR.
Z każdym karnetem możesz się do niej zapisać przez fitssey. Od października będzie grupą zamkniętą z karnetem wykupywanym na początku miesiąca. Jeżeli od października chciałabyś trenować w grupie Aero Hamak i uczęszczać jeszcze na inne zajęcia możesz to zrobić wykupując karnet na ilość wejść odpowiadającym Twoim realnym możliwościom, ale też na POCZĄTKU MIESIĄCA👈

Wybierając grupę Aero Hamak jesteś z góry wpisana na każdą środę danego miesiąca. W przypadku nieobecności przez chorobę możesz odrobić trening na innej godzinie. Jeżeli jesteś nieobecna przez 2 środy z rzędu Twoje uczestnictwo w grupie zostanie anulowane. Możesz dołączyć na nowo od kolejnego miesiąca wedle dostępnych miejsc* Na inne godziny w grafiku zapisujesz się via fitssey, przez stronę lub w studiu wpisując się na listę.

Jaka jest różnica między AERO JOGA i AERO HAMAK?

Aero Joga – Podstawy Aero Jogi, Aero Pilatesu i akrobatyki powietrznej. Będą wstępne pozycje odwrócone, będą chwile  bardziej dynamiczne, aby pobudzić w Tobie „agni” (ogień) ale będą też chwile dłuższego skupienia. Będziemy wchodzić i zawijać się w hamak ale też będziemy pracować z oddechem i medytacją – od których zaczynamy każdą praktykę. Kończymy śawasaną w hamaku. Praktyka Aero Jogi jest utrzymana w stylu „flow”, czyli łączymy asany i ruchy w sekwencje połączone ze świadomym oddechem tzw. meditation in motion /  medytacja w ruchu. Jest to grupa dla POCZĄTKUJĄCYCH, i takie też są pozycje i asany, niemniej, Aero Joga z założenia ma nie tylko wyciszyć umysł ale pozwolić Ci również wyjść ze strefy komfortu, i odnaleźć świadomy oddech obojętnie w jakiej sytuacji/pozycji znajdziesz się. Praktykując ahimsę względem siebie, pamiętaj żeby nie robić niczego na siłę, wbrew sobie i słuchać co ciało Ci podpowiada, bo jak się przekonasz każdy dzień, każda praktyka jest zupełnie inna i Twoje ciało nie zawsze będzie reagować i działać tak samo, i należy to uszanować. W związku z tym, żadna pozycja NIE jest obowiązkowa, a jedynie zachętą do jej spróbowania i odnalezienia się w niej.

Aero Hamak – Jest to trening pod akrobatykę powietrzną z hamakiem #aerialhammock . Zaczynamy od porządnej rozgrzewki, następnie instruktor pokazuje figury i pozycje które każdy ćwiczy tyle razy ile chce/powinien, uważa za stosowne itp. Trening ten ma bardziej formę warsztatową, i jeżeli danego dnia jakaś pozycja jest dla Ciebie „niedostępna”, instruktor wskaże Ci inną ^.^ Nie praktykujemy tu medytacji i płynności z oddechem. Trening ten ma na celu nauczyć Ciebie ciekawych pozycji a w efekcie sekwencji, które sama z czasem będziesz tworzyć i aby trening i aktywność fizyczna dały efekt i żebyś przede wszystkim żebyś miała z niego staysfakcję i radochę. We wrześniu trwa OTWARTY NABÓR do grupy od października.

Przed przyjściem na trening/praktykę należy zapoznać się regulaminem na stronie!

Każda godzina w grafiku jest uzależniona od frekwencji! W grupach z NABORU (Aero Hamak, Szarfy) musi być minimum 3 osoby aby grupa istniała.

Grupy OTWARTE (Aero Joga, Slow Burn itd) odbywają się również przy minimum 3 osobach. Jeżeli przez 3 kolejne praktyki frekwencja będzie mała (mniej niż 3 osoby), godzina ta zostaje usunięta z grafiku.

Na kanale youtube są przykładowe treningi z Aero Hamaku oraz innych praktyk. Zapraszam do obejrzenia! Polubienie i skomentowanie wideo na kanale studia będzie bardzo pomocne w rozwoju Aero Portu.

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się ze studiem tel: 604 932 788 / aeroportjoga@gmail.com ^.^