PLAN NA KWIECIEŃ

PLAN NA KWIECIEŃ

Zapraszamy do nowych grup w kwietniu oraz na lekcje indywidualne.

NOWE GRUPY: 17.45 w poniedziałek – AeRozciąganie czyli STRECZING Z HAMAKIEM! Sztywna jak drzewo?

Chcesz wejść do szpagatu? Albo pogłębić go?? Ból pleców po całym dniu albo z samego rana? Na tych lekcjach nie tylko rozciągniesz się ale i odprężysz plecy, biodra oraz głowę i serce! Wzmocnisz i przygotujesz nogi pod szpagat i plecy pod wygięcia. Jeżeli czujesz, że jesteś ZA SZTYWNA/Y na rozciąganie – tym bardziej SPRÓBUJ! W najgorszym wypadku następnego dnia będziesz mieć cudne zakwasy ;))

W środy o 20.10 Aero Joga 0 – dla początkujących, czyli OD ZERA! Asany, pilates, rozciąganie, masaż i relaksacja w jednym wprowadzające powoli do pracy z hamakiem wysokim. (zanim się zdecydujesz, koniecznie zapoznaj się z regulaminem!!). Nie ma czego się bać, ponieważ nic nie robimy tu na siłę. Robisz tyle ile jesteś w stanie danego dnia. To nie zawody to CZAS DLA CIEBIE – wsłuchać się w swoje ciało i jego potrzeby, odkryć swoje granice fizyczne jak i psychiczne, znaleźć świadomy oddech w każdej asanie i pozwolić by prowadził Cię w podróż w głąb siebie. Oprócz tego odprężysz plecy i dolne kończyny w pozycjach odwróconych, poprawisz krążenie, dotlenisz się dzięki czemu poprawisz samopoczucie.

W soboty o 9.30 ROTACYJNIE czyli co sobotę inny rodzaj jogi z trzech: Aero Joga – hamak niski, Power Healing – joga na macie, Aero Winjasa 0 – hamak wysoki.

Jeżeli żadne godziny w grafiku nie pasują do Twojego planu dnia, polecam lekcje indywidualne – 1:1, lub duety 1:2. Przewaga nad grupowymi to elastyczność godzin i dopasowanie do Twoich możliwości czasowych, a przede wszystkim dopasowanie praktyki do Twoich indywidualnych potrzeb, chęci i możliwości fizycznych. Może chcesz pogłębić wieź z partnerem? Albo poćwiczyć „we dwoje” – opcja 1:2 tym fajniejsza!^.^ Tematyka zajęć również zalezy do Ciebie: Aero Joga na hamku wysokim lub niskim, Szarfy / Aerial Silks, Koło Cyrkowe, Joga na macie, pilates na macie.

A może Twoja firma chciałaby zintegrować swój nowy „team”? Albo chciałaby zadbać o swoich pracowników? Aero Joga będzie świetnym wyborem! Dni i godziny do ustalenia telefonicznie:)

Na wszystkie lekcje grupowe należy zapisać się via fitssey (zakładka: grafik) lub w studiu lub sms!

Na lekcje indywidualne – 1:1 / 1:2 – telefonicznie.