Warsztat Wprowadzający

Warsztat Wprowadzający

Warsztat wprowadzający do Aero Jogi – na hamaku niskim i hamaku wysokim.

Jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś/eś na hamaku czy w ogóle jogi, ten warsztat przybliży Ci pracę z nim.

Zaczniemy od hamaku zawieszonego nisko nad ziemią, tak że cały czas będziesz uziemiona ( w dobrym tego słowa znaczeniu ;)) i nabierzesz zaufania do samego hamaku. Poodychamy, porozciągamy z hamakiem, pomasujemy nim plecy a następnie przejdziemy do drugiej części i przejdziemy do hamaku wysokiego (około 1m nad ziemią) gdzie trochę bardziej zaangażujemy mięśnie głębokie, zrobimy podstawowe asany odwrócone i wstępne akrobatyczne.

Pamiętaj, że nie jesteś zobowiązana do robienia ćwiczeń wbrew sobie, jeżeli czujesz się niepewnie. Warsztat jednak, daje możliwość spróbowania pozycji i asan we własnym tempie , których na co dzień, samej w domu byłoby Ci trudno.

Tutaj masz czas, przestrzeń i asystę by spróbować, poczuć, odczuć…

Należy również wziąć pod uwagę, że są to 3 godziny z małymi przerwami, dlatego dzień przed ani tego dnia, ani też następnego nie planuj większego wysiłku fizycznego ^.^

Nie mów sobie, że „nie dasz rady”. to nie maraton, to nie zawody, to Twój czas dla Ciebie, kiedy możesz doświadczyć czegoś innego a może dzięki temu mała iskierka w sercu, w duszy pojawi się.

Jako nauczyciel jestem tu, byś poczuła/poczuł się bezpiecznie.

Namaste.

Więcej info: 604 932 788 / aeroportjoga@gmail.com

Przed zarejestrowaniem się należy zapoznać się z regulaminem na stronie głównej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.