Grafik – wiosna 2022

Grafik – wiosna 2022

Za chwilę wiosna a wraz z nią nowa energia! Sytuacja na świecie jest jaka jest, homo sapiens zdaje się nie może nawet dekady wytrwać w pokoju… Ty natomiast możesz szukać i doświadczać spokoju w sercu, umyśle i duszy. Czy to medytacja, czy spacer z psem lub kimś bliskim, czy praktyka jogi albo zwykła filiżanka herbaty rozgrzewająca dłonie i dająca chwilę wytchnienia i zadumy. Po pierwsze, zadbaj o siebie. W przeciwnym razie, nie będzie z Ciebie większego „pożytku” dla tego świata…

W Aero Porcie, natomiast, robiąc „porządki wiosenne” od 7 marca wchodzi zmieniony grafik ^.^

Większość godzin została ta sama z tą różnicą, że doszły kursy oraz grupy zamknięte długoterminowe. Na kursy i grupy zamknięte obowiązują ZAPISY, na zajęcia oznaczone * – rezerwacje przez fitssey, jak do tej pory.

Grafik ten ma ułatwić wszystkim regularne uczestnictwo w zajęciach i oferuje formy lekcji aero jogi tak, by każdy mógł dopasować je do swojego rytmu dnia, pracy, życia. Np. jeżeli jesteś osobą która lubi regularność i czujesz się z nią jak ryba w wodzie, i już wiesz że aero joga to Twoja „druga połowa”, proponuję zapisać się do grup stałych. Przy minimum 3 osobach w danej grupie, masz pewność że lekcja odbywać się będzie każdego tygodnia w ten sam dzień (lub dni, w przypadku 2 godzin tygodniowo) o tej samej godzinie.

Jeżeli myślisz i zastanawiasz się nad aero jogą, i chcesz spróbować się w regularnej praktyce, polecam KURSY WSTĘPNE (patrz grafik).

Natomiast jeżeli chcesz poznać co to aero joga, jak przebiega praktyka na poziomie początkującym, jakie pozycje ćwiczymy i jak oddychamy, a masz nieregularny tryb pracy albo preferujesz większą dawkę jednorazowo – zapisz się na warsztat (27 marca / 9.00 – 12.00)

Życzę spokojnego dnia i do zobaczenia na hamaku, na macie! ^.^